wtorek, 1 listopada 2011

Fashion Week Poland

W ten weekend miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w Fashion Week Philosophy i obejrzeć wiele interesujących pokazów mody zarówno pod wzgl. różnego rodzaju projektów, materiałów, pomysłów, ale także ciekawej wizualizacji i niebanalnie interesującej oprawy muzycznej, która u niektórych projektantów była dość psychodeliczna i zastanawiająca.
Byłam pod wrażeniem projektów marki Nenukko - http://www.nenukko.com , naprawdę z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że każda rzecz z ich najnowszego pokazu mnie zauroczyła J, tak samo przesłanie i idea marki. Jednym słowem Ahy i Ohy J
Miałam okazję również poznać projektanta Maldoror’a, którego po obejrzeniu jego pokazu odbierałam za osobę niedostępną, zimną, zamkniętą i zdystansowaną, a tutaj niespodzianka. Ciepły, otwarty, uśmiechnięty i z niesamowicie wrodzonym urokiem projektant.
W jego ubraniach gołym okiem widać inspirację stylem Gothic, aczkolwiek w kilka rzeczy z chęciom bym się zaopatrzyła, takich jak np. długie obcisłe sukienki, które fajnie podkreślają kobiece kształty, zwiewne bluzki połączone ciekawie z przewiązanymi sznurami.
Zdjęcia autorstwa G MAG 

Nenukko
Maldoror Low Couture


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz